XV. maturitní ples Střední zdravotnické školy Kroměříž

  • 20. Únor 2019 - 6:00

Dne 16. února se v Domě kultury Kroměříž konal XV. maturitní ples Střední zdravotnické školy Kroměříž.

Každoročně se na ročník maturantů přijdou podívat nejen rodinní příslušníci a pedagogové, ale také celá řada bývalých i současných studentů. Naše maturující většinou dobře známe, a tak jsme věděli, že kromě slavnostních chvil s nimi zažijeme také spoustu legrace. 

V letošním roce organizátorky plesu využily moderátora z řad studentů. Ukázalo se, že je to skvělá volba. Mirek Olivík ze třetího ročníku bavil celý sál nejen svým uvolněným a přirozeným projevem, ale i několika nepřekonatelnými přebrepty, které nás neskutečně pobavily.

Po úvodním slovu paní ředitelky následovalo slavnostní šerpování obou tříd čtvrtého ročníku, spojené také s dekorováním třídních učitelek. Slavnostní vstupy jednotlivých studentů byly chvílemi i velmi humorné, protože našim studentům nedělá problém udělat si legraci sami ze sebe. To prokázali také při pozdějších  tanečních vystoupeních, kde už působili naprosto uvolněně a bavili všechny přítomné. Rozproudili tak večerní zábavu a taneční parket se poté zaplnil na mnoho dalších hodin.

Všem organizátorům děkujeme za skvěle odvedenou práci, sponzorům za obrovskou tombolu a všem studentům za úžasnou atmosféru celé akce. Moc jsme si to užili. Termín maturitního plesu je však vždy lehkým připomenutím, že maturita se opravdu nezadržitelně blíží. Všem studentům tedy přejeme, aby ji bez větších stresů úspěšně zvládli. Hodně štěstí!

Mgr. Hana Kyšnerová

Fotogalerie zde

V rámci této akce, kterou pořádá SZŠ Kroměříž, byly pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace školy. SZŠ Kroměříž nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.


Související články