Podzimní sportování 2011

  • 14. Říjen 2011 - 23:00

V sobotu 15. října 2011 jsme opět měli možnost změřit svoje síly s našimi neslyšícími přáteli. Podzimní sportování probíhalo v tělocvičně naší školy.

Již tradičně sehrály soupeřící týmy volejbalový, florbalový i fotbalový zápas a nehrající jednotlivci využívali možnost zahrát si stolní tenis. Během celého dopoledne vládla přátelská nálada, i když pro tým naší školy s jistým přídechem zklamání. Náš tým totiž utrpěl ve všech třech zápasech porážku, a to i přes obrovské bojové nasazení. Je třeba uznat, že soupeř byl tentokrát ve výborné kondici. Svoji roli sehrál jistě i fakt, že v týmu školy bylo malé zastoupení chlapců, takže čelit útokům protivníka musely převážně dívčí týmy. Mnohem důležitější je však skutečnost, že jsme se opět dokázali všichni sejít a společně strávit příjemné chvíle. Žádný z účastníků neodcházel bez odměny, ať v podobě diplomu nebo sladké maličkosti. Poděkování za reprezentaci naší školy patří těmto žákům a žákyním:

Lucii Dorotíkové, Anně Chytilové, Michaele Ježákové a Kateřině Svrčkové ze třídy 1.A, Martinovi Bečicovi, Monice Dubické, Aleně Kovářově, Romanovi Peškovi a Anetě Ponížilové ze třídy 4.B.

Věříme, že jarní sportování pro nás dopadne mnohem lépe, s touto nadějí jsme se všichni v sobotu odpoledne rozloučili. 

Nahlédněte také do fotogalerie z této akce.

 


Související články